Kurumsal

Hakkımızda
Kurumsal

Değerlerimiz

Kassandros 2005 yılından günümüze kadar geçen sürede kendisine şiar edindiği değerlerinden asla ödün vermemiş ve bu ilkelere bağlı kalarak devamlı gelişim göstermiştir. Bu doğrultuda Kassandros'un müşterileriyle ilişkilerine referans olan ilkelerini şu şekilde tanımlayabiliriz.

Dürüstlük

İçinde bulunduğu tüm iş ve süreçlerede hiçbir şekilde ödün vermediği bağımsızlığı ve tarafsızlığı ile Kassandros hizmet alanları tarafından “bağımsız” bir iş ortağı olarak tanımlanmaktadır. Etik ve değişmez değerlerimiz müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlere kılavuzluk etmektedir.

Sorumluluk

Öteden beri müşterilerimizin sorunlarına kendi sorunlarımızmış gibi yaklaşarak ihtiyaç duydukları faydayı yaratmayı amaçlarız.  Ayrıca verdiğimiz hizmetlerin müşterilerimiz ve genel iş dünyasında meydana getirdiği olumlu katkıyı her zaman doruk noktasına ulaştırmayı hedefleriz.

Farklılık ve Bireylere Saygı

Coğrafi sınırlar ve kültürel farklılıkları gözardı ederek tüm bireylere saygı gösterir ve kültürel çeşitliliği kurumsal yapımız içerisinde hoşgörüyle yaklaşır, destekleriz.

Teknik Mükemmellik

Teknik mükemmelliğe olan gayemiz tüm çalışanımız tarafından benimsenen en temel prensiplerimizdendir. Gayemiz sadece müşterilerimizin memnuniyetine değil, aynı zamanda iş alanlarımızı geliştirmemize ve iş ortaklarımızla çalışanlarımızın memnuniyetinin artmasına da hizmet eder. Bir diğer husus ise; bağımsızlık ilkemizin de dayanağıdır...

Yanınızdayız...

Bağımsızlık & Süreklilik

Kassandros olarak bağımsız şekilde hizmet vermeyi daima faaliyetlerimizin merkezinde tutmaktayız. Denetmen ve danışmanlarımız görevlerini bu anlayışla yerine getirmektedir.

Kurumsal yapımız ilk günden beri değişerek gelişirken ilişkilerimiz, tecrübemiz ve bilgimiz de bir jenerasyondan diğerine aktarılarak varlığını sürdürür. Geçmişten öğrenip, geleceğe bakmaya gayret ederiz.

İş Ortaklarımız